Producenci
Produkt dnia
Płyn do dezynfekcji ACTIVE
Płyn do dezynfekcji ACTIVE
30,00 zł
szt.
Promocje
Maseczka ochronna 3- warstwowa (50 szt.)
Maseczka ochronna 3- warstwowa (50 szt.)
75,00 zł 60,00 zł
szt.
Mata do akupresury ECO MAT
Mata do akupresury ECO MAT
249,00 zł 219,00 zł
szt.
Wkładki ortopedyczne ORMEX (skóra/korek)
Wkładki ortopedyczne ORMEX (skóra/korek)
50,00 zł 45,00 zł
para
Wkładki ortopedyczne ORMEX (skóra/korek) z pelotą
Wkładki ortopedyczne ORMEX (skóra/korek) z pelotą
50,00 zł 45,00 zł
para
SISSEL Spiky Twin Roller
SISSEL Spiky Twin Roller
119,00 zł 105,00 zł
szt.
Wózek VERMEIREN 9300
Wózek VERMEIREN 9300
950,00 zł 850,00 zł
szt.

Materace przeciwodleżynowe – oferta sklepu

Materace przeciwodleżynowe są profesjonalnym sprzętem medycznym, dedykowanym osobom chorym, by zapobiegać powstawaniu odleżyn. Ich zadaniem jest nie tylko zapewnić człowiekowi komfort, ale także zapobiegać powstawaniu tego typu uszkodzeń na jego ciele. Dzięki specjalnej technologii nawet w tak trudnych warunkach skóra może oddychać. Dodatkowo osobom, którzy długo przebywają w pozycji leżącej, materac przeciwodleżynowy gwarantuje zmniejszenie bólu związanego z czasowym brakiem możliwości poruszania się. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu!

Materac pneumatyczny czy rurowy – jaki wybrać

W naszym sklepie dostępnych jest kilka modeli materacy przeciwodleżynowych. W asortymencie znajdziesz materac zmiennociśnieniowy rurowy oraz dwie propozycje materacy pneumatycznych z kompresorem. Samoczynnie napełniające się powietrzem i pulsujące materace rurowe, najczęściej polecane są osobom z większą masą ciała Zapewniają one bowiem odpowiednią stabilność przy dużej wadze. Co więcej, ze względu na możliwość wyjmowania konkretnej komory – potencjalnie drażniącej uszkodzony fragment skóry – będą również idealną propozycją dla ludzi, którzy już cierpią z powodu tego typu uszkodzeń ciała.

Jak działają materace przeciwodleżynowe

Modele marek THUSANE, TIMAGO oraz ARmedical oferowane w sklepie gwarantują choremu niezwykły komfort. Ze względu na idące w parze dobrą jakość i niską cenę, rurowe materace przeciwodleżynowe są często używane w szpitalach. Z tego samego względu będą idealną propozycją również dla Klientów indywidualnych. Modele z kompresorem, współpracując z pompą, cyklicznie zmieniają punkt podparcia ciała osoby chorej, minimalizując powstawanie tego typu uszkodzeń ciała. W przeciwieństwie do rurowego materaca przeciwodleżynowego można je stosować samodzielnie.

Dostępne w naszym sklepie materace przeciwodleżynowe

Odleżyny to bolesne uszkodzenia ciała, które powstają w wyniku ucisku spowodowanego długotrwałym przebywaniem w pozycji leżącej. Narażone na nie są osoby częściowo lub trwale unieruchomione. Profilaktycznie stosowane materace przeciwodleżynowe dostępne w naszym sklepie nie tylko zwiększą komfort chorego, ale także pomogą zapobiec powstawaniu bolesnych odleżyn. Zachęcamy do sprawdzenia, jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni – pneumatyczny z kompresorem czy rurowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl