Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Produkt dnia

Sklep z wkładkami ortopedycznymi

Wady rozwojowe stóp to problem dotykający głównie dzieci. Jednak wszelkiego rodzaju deformacje mogą stać się również przyczyną dyskomfortu u osób dorosłych po urazach oraz wypadkach. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, stworzyliśmy w 1989 roku rodzinną firmę, zajmującą się produkcją wkładek ortopedycznych na zamówienie. Z czasem poszerzyliśmy działalność o dystrybucję innych akcesoriów. Dziś w naszym sklepie możesz kupić balkoniki do chodzenia, buty profilaktyczne dla najmłodszych, gorsety stabilizujące, kule i wiele innych sprzętów rehabilitacyjnych. Polecamy także wypożyczalnię wysokiej jakości wózków inwalidzkich. Ponadto oferujemy rajstopy przeciwżylakowe i medyczne pończochy uciskowe.

Wkładki na płaskostopie

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie i z największą uwagą. Wykonujemy indywidualne wkładki ortopedyczne na różnorodne schorzenia. Znajdziesz u nas m.in. wkładki na płaskostopie – problem, z którym najczęściej zmagają się małe dzieci. Polega on na obniżeniu lub całkowitym braku wysklepienia stopy, które powinno ukształtować się w procesie rozwoju. W zasadzie każdy młody człowiek do pewnego wieku zmaga się z płaskostopiem fizjologicznym. Jeśli nie zostanie ono skorygowane odpowiednimi ćwiczeniami i dawką ruchu – mówimy o płaskostopiu przetrwałym, czyli platfusie. W ofercie naszego sklepu z akcesoriami znajdziesz również specjalistyczne buty ortopedyczne dla diabetyków.

Profesjonalnie wykonane wkładki na miarę

Płaskostopie utrudnia życie. Z jego powodu cierpi cała postawa – podczas chodzenia, biegania, skakania stawy nie są odpowiednio amortyzowane, a stopa swoją elastyczność. Płaskostopie można i trzeba leczyć! Wystarczy udać się do lekarza, który zdiagnozuje problem, a następnie zleci wykonanie odpowiednich wkładek ortopedycznych. Ich wyprofilowany kształt sprawi, że wysklepienie zacznie kształtować się w prawidłowy sposób, pozwalając przywrócić pierwotne funkcje stopy i komfort poruszania się. W naszym sklepie możesz zamówić indywidualne wkładki na miarę – wykonane z materiałów termoplastycznych, z pelotą lub bez. We wkładkach uwzględniamy również skrót kończyny, ostrogi piętowe, koślawość, szpotawość kolan itp. Wykonujemy także akcesoria medyczne, pozwalające odzyskać komfort chodzenia osobom cierpiącym na ostrogi piętowe. Zadzwoń już dziś!

Wkładki ortopedyczne

Stopy to bardzo wrażliwe części ciała. Każdego dnia narażone są na naciski i naprężenia. Aby zadbać o komfort chodzenia, pozytywnie wpłynąć na organizm i jego prawidłowe funkcjonowanie, a także walczyć z płaskostopiem i innymi schorzeniami – warto zainwestować w wysokiej jakości wkładki ortopedyczne, których zadaniem jest zapewnienie wyjątkowego komfortu i elastyczności podczas chodzenia.

Wkładki ortopedyczne na płaskostopie, platfusa czy koślawość stóp

Dla osób, które czują dyskomfort podczas chodzenia doskonałym rozwiązaniem są indywidualnie wykonane wkładki ortopedyczne. To specjalistyczne produkty wspomagające leczenie niektórych chorób i zapobiegające powstawaniu zmian skórnych czy deformacji. Odpowiednio dobrane powinny nie tylko zwiększać komfort chodzenia, ale także wspomagać funkcje ruchowe stopy i utrzymywać ją w dobrej pozycji przez cały czas. Wkładki indywidualne polecane są szczególnie osobom z wadami stóp – płaskostopiem podłużnym i poprzecznym, koślawością stóp, młoteczkowatymi palcami czy haluksami. Do grupy zagrożonej powstawaniem deformacji stóp należą również dzieci – warto co jakiś czas zabierać je na wizyty kontrolne do lekarza ortopedy.

Ormex – producent najlepszych wkładek ortopedycznych na miarę

Stopy odpowiadają za utrzymanie ciężaru ciała i lokomocję, dlatego należy odpowiednio o nie zadbać. Aby zminimalizować lub spowolnić rozwój deformacji i schorzeń tej części ciała warto stosować specjalne produkty w postaci indywidualnie zaprojektowanych wkładek ortopedycznych i profilaktycznych, które znaleźć można w naszym sklepie. W sprzedaży posiadamy między innymi wykonane z naturalnych materiałów wkładki ortopedyczne supinujące, wkładki korytkowe, wkładki podpiętowe wyrównujące skrót kończyny czy wkładki pod palce młotkowate. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl