Producenci
Produkt dnia
Wkładki podpiętowe silikonowe
Wkładki podpiętowe silikonowe

20,00 zł

Klapki DR BRINKMANN 600130-08 Bonillo

Beżowe klapki ortopedyczne Dr Brinkmann 600130-08 na korkowej podeszwie z dwoma regulowanymi paskami
  • nowość
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 279,00 zł

Cena regularna:

279.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość para

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Producent: Dr Brinkmann
Kod produktu: 600130-08

Opis

Klapki Ortopedyczne Dr Brinkmann 600130-08 Bonillo – Beżowa Klasyka i Zdrowie

Model Dr Brinkmann 600130-08 w odcieniu beżowym to zaawansowane obuwie profilaktyczne, które łączy minimalistyczną estetykę z rygorystycznymi standardami ortopedycznymi. Wykonane z wysokiej jakości materiału Bonillo, te klapki są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących ulgi dla stóp podczas intensywnego dnia w pracy lub w zaciszu domowym.

Pełna Korekcja: Wsparcie Łuku Podłużnego i Poprzecznego

Kluczem do wyjątkowości tego modelu jest autorska wkładka Naturform Fussbett. Została ona zaprojektowana tak, aby kompleksowo dbać o biomechanikę stopy:

  • Podparcie łuku podłużnego: Aktywnie przeciwdziała płaskostopiu podłużnemu, stabilizując stopę i zapobiegając jej nadmiernemu zmęczeniu.
  • Wsparcie łuku poprzecznego (Pelota): Specjalne uniesienie w przedniej części wkładki odciąża śródstopie, co jest kluczowe w profilaktyce metatarsalgii i płaskostopia poprzecznego.
  • Stabilizacja pięty: Głębokie korytkowe wyprofilowanie utrzymuje piętę w osi, chroniąc stawy skokowe i kolanowe przed nieprawidłowym ustawieniem.
  • Wałek podpalcowy: Zapewnia naturalne ułożenie palców i wspomaga krążenie.

Materiały Najwyższej Klasy

Dr Brinkmann 600130-08 to nie tylko ortopedia, ale i trwałość:

  • Materiał Bonillo: Wytrzymała, ekologiczna skóra syntetyczna o gładkiej strukturze, która jest łatwa w pielęgnacji i odporna na odkształcenia.
  • Wkładka ze skóry zamszowej: Naturalna wyściółka zapewnia doskonałą chłonność wilgoci i jest niezwykle przyjazna dla skóry, zapobiegając otarciom.
  • Rdzeń korkowo-lateksowy: Naturalny korek zapewnia elastyczność i naturalną termoregulację.
  • Podeszwa EVA: Lekka i antypoślizgowa pianka o wysokim współczynniku amortyzacji chroni kręgosłup przed mikro-wstrząsami.

Specyfikacja techniczna produktu:

Marka: Dr Brinkmann
Model: 600130-08 Bonillo
Kolor: Beżowy (Beige)
Tęgość: G (Standardowa z regulacją klamrami)
Typ wkładki: Profilowana, ortopedyczna (łuk podłużny i poprzeczny)
Przeznaczenie: Praca stojąca, obuwie medyczne, domowe, profilaktyka płaskostopia

Bezpieczeństwo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl