Opcje przeglądania
Producenci

Poduszki przeciwodleżynowe

Odleżyny to nieprzyjemna dolegliwość, która może dokuczać osobom niepełnosprawnym, które przez długi czas siedzą w jednej pozycji, co może skutkować uszkodzeniem tkanki i skóry poprzez długotrwały ucisk. Odleżyny mogą pojawić się u osób poruszających się na wózku inwalidzkim, ale nie tylko – dolegliwość ta może dotknąć również kobiety po porodzie czy osoby spędzające bardzo dużo czasu w pozycji siedzącej. W naszym sklepie internetowym z akcesoriami ortopedycznymi przygotowaliśmy ofertę specjalnie z myślą o tych osobach. Znajdziesz w niej wysokiej jakości poduszki przeciwodleżynowe. Sprawdź sam!

Poduszka przeciwodleżynowa z otworem

W naszej ofercie przygotowaliśmy propozycję dla każdej osoby narażonej na powstawanie odleżyn, czyli poduszkę przeciwodleżynową. Wykonana ona została z wytrzymałej pianki poliuretanowej, która zapewnia wygodę, zdrowie, jak również utrzymanie stabilnej pozycji siedzącej. Poduszka ta jest wysokiej jakości wyrobem medycznym, który zarejestrowany został w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Stanowi to gwarancję skuteczności oraz bezpieczeństwa stosowania przez osobę narażoną na powstanie odleżyn.

Zastosowanie poduszki przeciwodleżynowej

Oferowany przez nas produkt doskonale sprawdzi się dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich, ale nie tylko. Jej stosowanie zaleca się również osobom prowadzącym siedzący tryb życia, którzy przez wiele godzin pracują w pozycji siedzącej, pacjentom cierpiącym na schorzenia jelita grubego, a także kobietom po porodach. Poduszka przeciwodleżynowa marki Ormex wyróżnia się wysoką jakością wykonania, szerokim zastosowaniem, bezpieczeństwem użytkowania, jak również przystępną ceną. Masz jakiekolwiek pytania? Zachęcamy do kontaktu, a chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości. Zapraszamy do zakupów i zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu z akcesoriami ortopedycznymi!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl